• Головна
  • Документація
  • Статті
  • Новини
  • Відео
  • Фотоальбом
  • Оголошення
  • Про нас
  
  
Меню

Тарифні плани каталога
Тарифні плани
Рейтинг фірм. Топ20
Рейтинг фірм
Статистика каталога
Статистика
Версія для мобільних пристроїв
Смарт-версія


Нові фірми
Алюмінієві фасади - Україна, Львівська, Львов.

  Алюмінієві фасади, зимові сади, перегородки, басейни, вікна, двері, вітрини

Проектування, ви


  (10-01-2017)

Империя ручек - Україна, Київська, Киев.

  Дверная и мебельная фурнитура Итальянских производителей: Salice Paolo, Poggi&Mariani ,DND, Mand

  (10-01-2017)

VONOFRUS.COM - Україна, Львівська, Миколаїв.

  виготовлення виробів з натурального каменя: каміни,портали,консолі,арки,альтанки,капітелі,та різьба

  (10-01-2017)

РКЦ-Буд ТзОВ - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  "Ркц-Буд" пропонує реалізація будівельних матеріалів:
- бітумна черепиця
- підкладоч


  (08-26-2017)

Ремонт холодильників у Львові компанія пралхолод - Україна, Львівська, Львів.

  Що ми ремонтуємо - якщо потрібний ремонт побутової техніки у Львові, але не визначилися, до кого кра

  (07-09-2017)


 В Івано-Франківську все більше будують, але менше завершують будівництво
За січень–червень підприємства обласного центру Прикарпаття виконали будівельних робіт на суму 216,4 млн.грн., що на 17,3% більше, ніж за відповідний період 2011 року. У загальнообласному обсязі будівельних робіт частка міста Івано-Франківська становила 60,3%.
22 Jul 2012 by admin

За півроку на Прикарпатті виконали будівельних робіт більш, ніж на 200 мільйонів гривень
За січень–червень підприємства обласного центру виконали будівельних робіт на суму 216,4 млн.грн., що на 17,3% більше, ніж за відповідний період 2011 року. У загальнообласному обсязі будівельних робіт частка міста Івано-Франківська становила 60,3%.
22 Jul 2012 by admin

Будівельна галузь Івано-Франківська нарощує темпи
З початку року в Івано-Франківську виконано будівельних робіт майже на 200 млн. грн., що на чверть більше, ніж за відповідний період торік.
05 Jul 2012 by admin

У під’їздах івано-франківських багатоповерхівок зникнуть традиційні «лампочки Ілліча»
Влада Івано-Франківська вирішила економити на споживанні електроенергії. Вірніше на занадто енергоємних лампах, які освітлюють під'їзди та сходові клітки багатоквартирних будинків.
05 Jul 2012 by admin

ільше 90% франківських будинків потребують капітального ремонту тепломереж
Івано-Франківськ розпочав підготовку до опалювального сезону. На разі, ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» посилено проводить ремонт тепломереж й котельного устаткування.
27 Jun 2012 by admin

В Івано-Франківську відремонтують 150 житлових будинків
Тема впровадження комунальної реформи у Івано-Франківську та роботи КП «Єдиного розрахункового центру» вже тривалий час на вустах як самих мешканців так і численних ЗМІ міста.
27 Jun 2012 by admin

НА ПРИКАРПАТТІ 800 НЕДОБУДОВ
Станом на 1 січня 2012р. в Івано-Франківській області налічувалось 800 об’єктів незавершеного будівництва (без житлових будинків, замовниками яких є фізичні особи, та об’єктів, замовниками яких є фізичні особи-підприємці).
14 May 2012 by admin

В Івано-Франківську оголошено конкурс на кращий будинковий комітет
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголошує огляд-конкурс на кращий будинковий, територіальний комітет та краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Згідно відповідного положення, він проводиться впродовж року. Проміжні підсумки підводяться щоквартально, остаточні – щорічно у квітні.
14 Mar 2012 by admin

Прикарпаття — серед лідерів по будівництву житла в Україні
Івано-Франківська область посіла 5 місце серед регіонів України за обсягом введеного житла, а в розрахунку на 1 особу – 4 місце.
29 Feb 2012 by admin

З 1 березня вода в Івано-Франківську подорожчає
З 1 березня вода в Івано-Франківську подорожчає. Про це повідомили в прес-службі «Івано-Франківськводоекотепром».
27 Feb 2012 by admin

Бюджетні кошти допоможуть іванофранківцям придбати житло
Сотня івано-франківських родин отримає підтримку на покращення житлових умов
21 Feb 2012 by admin

За опалення під'їздів платитимуть усі
За опалення будинкових під'їздів в Івано-Франківську платитимуть усі. Навіть мешканці, котрі користуються «автономкою». Відповідні документи для розгляду на засіданні виконавчого комітету вже готують комунальники.
03 Feb 2012 by admin

Комунальні тарифи подорожчають на 30-50%
У 2012 році комунальні послуги в Україні подорожчають на 30-50%, переконаний директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич, пише ТСН.
17 Jan 2012 by admin

В Івано-Франківську планується відремонтувати 578 будинків
КП «Єдиний розрахунковий центр» розробило та оприлюднило план-графік поточних та капітальних ремонтів на 2012 рік. Згідно рішення сесії міської ради цьогоріч всі роботи будуть виконуватись на умовах співфінансування.
16 Jan 2012 by admin

Послуги надаються, борги зостаються
Єдиний розрахунковий центр у святкові дні забезпечив максимальне надання житлово-комунальних послуг населенню.
16 Jan 2012 by admin

Будинки будуть з головою
Кожен івано-франківській дім тепер матиме будинкового голову. Принаймні, в ідеалі це бажано. Саме таке рішення прийняли депутати міської ради на останній сесії. Основна мета – мати «контактера» між людьми й комунальними службами. Наскільки це рішення себе виправдає, покаже час.
12 Dec 2011 by admin

Окрім будинкових комітетів у багатоквартирних будинках з’явиться голова
29 листопада 2011 року на черговій сесії Івано-Франківської міської ради депутати затвердили Положення про будинкового голову задля врегулювання системи взаємодії між управителем та мешканцями багатоквартирних житлових будинків міста.
01 Dec 2011 by admin

КП «ЄРЦ» відповідатиме за внутрішньобудинкові електромережі
Днями відбулася робоча нарада керівників міської влади, КП «Єдиний розрахунковий центр» та ПАТ «Прикарпаттяобленерго» щодо реформи житлово-комунального господарства Івано-Франківська.

Ключовою темою зустрічі стало питання обслуговування внутрішньобудинкових електричних мереж у будинках, які в процесі реформи переходять з балансу ЖЕО на баланс КП «ЄРЦ».
03 Nov 2011 by admin

ЄРЦ готовий відпускати житлові будинки у самостійне плавання
КП «Єдиний розрахунковий центр» розробило проект рішення щодо порядку передачі житлових будинків в самоуправління власників.
01 Nov 2011 by admin

До 2015 року українська місцева влада має стати більш самодостатньою
20 жовтня у французькому Страсбурзі відбулася зустріч Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка та Глави Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Кіта Вітмора.
26 Oct 2011 by admin

Франківців будуть переконувати у зниженні квартплати. Якою буде нова квартплата?
КП «Єдиний розрахунковий центр» виносить новий розрахунок тарифів на суд громади. Розмір квартирної плати для окремих будинків починається від 20 копійок на місяць.
14 Oct 2011 by admin

Філософія реформи ЖКГ: ваша домівка — ваш клопіт?
Реформатори різних мастей лише те і роблять, що м’яко стелять, а що пересічним громадянам буде твердо спати, їм абсолютно, даруйте на слові, начхати. Яскравий приклад такого нехлюйства (недбалості у діях і т. ін.) владних чиновників та флюгерних депутатів-пристосуванців — допуск з їх благословення на ринок житлово-комунальних послуг обласного центру мало не сучасного месії під назвою «Єдиний розрахунковий центр».
10 Oct 2011 by admin

В Івано-Франківську сприятимуть створенню ОСББ
Рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 15.09.2011 року затверджена «Програма сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».
22 Sep 2011 by admin

Виконком надав та продовжив ряд дозволів на розміщення тимчасових споруд
Pозглянувши матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету міської ради, виконавчий комітет міської ради 14.09.2011р.прийняв такі рішення:
1. «Про продовження дозволу на розташування тимчасових споруд (кіосків, павільйонів, лотків швидкого харчування) в м. Івано-Франківську».
17 Sep 2011 by admin

Містобудівне планування - основа будівельної реформи
Сьогодні у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася нарада із головними архітекторами областей та обласних центрів, присвячена ефективній реалізації Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Максимальне спрощення дозвільних процедур у будівництві та створення сприятливих умов для ведення бізнесу – пріоритет діяльності Мінрегіону, і профільний Закон, на виконання доручення Президента, був розроблений у дуже стислі терміни. Міністерство вже завершило підготовку всіх необхідних підзаконних актів – прийнято 21 постанову Уряду, 13 наказів Мінрегіону та 3 настанови. Тому сьогодні з цілісною державною політикою у галузі ознайомляться фахівці, від яких безпосередньо залежить її реалізація на місцях. Захід передбачає інструктивну частину та практичні заняття на базі Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М. Білоконя, де в інтерактивній формі фахівці Мінрегіону та учасники наради опрацюють найбільш характерні приклади застосування нової нормативно-правової бази. Для більш глибокого охоплення регіонального рівня, Мінрегіон планує провести найближчим часом подібні виїзні кущові наради у кожній області України.
08 Sep 2011 by admin

Альтернативи ОСББ немає
Поширення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – шлях сучасного реформування житлово-комунального господарства, яким пройшли всі розвинуті країни і якому немає альтернативи. Таку думку висловив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – керівник апарату Григорій Семчук в ході брифінгу 30 серпня.
31 Aug 2011 by admin

Міська рада затвердила процедуру капітальних ремонтів будинків
22 серпня 2011 року Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про дольову участь власників квартир у капітальному ремонті житлових будинків міста. Так, з 1-го січня 2012 року капітальний ремонт житлового фонду міста здійснюватиметься виключно на умовах співфінансування.
26 Aug 2011 by admin

Івано-Франківськ одне з найупорядкованих міст України в 2010 році.
17-го серпня на черговому засіданні Кабінету Міністрів України Розпорядженням Уряду затверджено результати щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік. Конкурс у сфері міського благоустрою проводиться з 1999 року, а з 2003-го він охопив і сільську місцевість. Кращих визначають у шести категоріях населених пунктів – відповідно до кількості мешканців. Таким чином першу категорію складають міста із понад 500 тис. жителів, другу – від 150 до 500 тисяч, третю – від 50 тисяч, четверту – міста з населенням до 50 тисяч мешканців, п’яту і шосту – відповідно селища та села. У попередні роки переможці конкурсу, крім традиційних перехідного кубка за перше та дипломів за друг-треті місця, отримували цінні призи – комунальну техніку та обладнання для благоустрою загальним обсягом 2 млн. грн. Проте життя вносить корективи, і цьогорічні переможці можуть розраховувати тільки на кубки та дипломи.
20 Aug 2011 by admin

Українські довгобуди вимагають 77 мільярдів "першочергових" гривень
За даними інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, яку щойно за дорученням Уряду провело Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, на сьогодні найбільше нежитлових довгобудів налічується в АР Крим, Донецькій, Хмельницькій, Житомирській, Івано-Франківській та Львівській областях (від 700 до 1100 об’єктів). Недобудованого житла найбільше у Донецькій (526 будівель), Харківській (395) та Житомирській (291) областях.
18 Aug 2011 by admin

Мінрегіон про єдину тарифну політику
В ході селекторної наради з керівниками регіонів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк прокоментував тему впровадження єдиної тарифної політики.

«Ми повинні говорити про фінансово-економічну стабілізацію ситуації в галузі через забезпечення рентабельного функціонування підприємств ЖКГ. Тільки через реформування системи управління ми можемо говорити про створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг. В свою чергу умови ринку забезпечать технічну модернізацію задля підвищення ресурсо- та енергоефективності об’єктів галузі» - підкреслив Анатолій Близнюк.
09 Aug 2011 by admin

Мінрегіон спрямовує свої дії на підвищення енергоефективності українських міст
4 серпня під головуванням Міністра з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка відбулася робоча зустріч керівництва проекту USAID «Реформа міського тепло забезпечення в Україні» та експертів Мінрегіону.

Сторони обговорили досягнуті результати та дієвість запроваджених заходів з модернізації міських систем теплопостачання. Зокрема, керівник проекту USAID Біл Такер наголосив, що із 20 демонстраційних проектів на сьогодні вже завершено 12.
05 Aug 2011 by admin

До уваги мешканців міста, власників індивідуального житла
Порядок введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд та прибудов до них, які збудовані до 31.12.2009 року без дозволу на виконання будівельних робіт, спрощено. Відповідний наказ від 24.06.2011р. №91 затверджено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
03 Aug 2011 by admin

До початку опалювального сезону планують ввести диференційовані тарифи на воду
До початку опалювального сезону в Україні планують ввести диференційовані тарифи на воду для населення, а також розробити ідеологію формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк. Стоїть питання лише, як зробити це так, щоб ніхто від цього не постраждав.
02 Aug 2011 by admin

«Соціальне житло» від будфірм — то фікція
У рекламних проспектах деяких будівельних підприємств, які працюють в Івано-Франківську, часто фігурує твердження, що вони зводять «соціальне житло». Що це за оселі? Для яких категорій населення призначені? Їх будують на замовлення міськвиконкому?
28 Jul 2011 by admin

Івано-Франківськ розділять на 25 комунальних
Підприємство «Єдиний розрахунковий центр» провело попереднє розмежування житлового фонду міста за комунальними округами. Така новація дозволить наблизити центри надання послуг з управління та утримання будинків до їх споживачів. Базовою одиницею розподілу стала квартира. В середньому кожен округ містить близько двох – двох з половиною тисяч помешкань.
28 Jul 2011 by admin

Цьогоріч в програмі "Доступного житла" візьмуть участь 88 житлових об'єктів
88 об’єктів житлового будівництва візьмуть участь у Державній цільовій соціально-економічній програмі будівництва (придбання) доступного житла у 2011 році.

Про це повідомив директор Департаменту житлового будівництва, будіндустрії та промисловості будівельних матеріалів Олександр Непомнящий.

За його словами, сьогодні Мінрегіон видав наказ, який затверджує перелік об’єктів житлового будівництва, на які спрямують 100 млн. гривень, виділені з державного бюджету у 2011 році. Серед них – 25 об’єктів, що були включені до програми минулого року та 63 нових об’єкти зі всіх регіонів України.
25 Jul 2011 by admin

На інвентаризацію землі в Івано-Франківську витратять півмільйона гривень
Сьогодні в Івано-Франківську назріла нагальна проблема інвентаризації земель громади міста, - переконаний голова фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв, який висловив свою позицію з даного приводу під час сьогоднішньої прес-конференції. З його слів, в даний час є чимало випадків самовільного захоплення земельних ділянок приватними особами чи суб’єктами підприємницької діяльності. Крім того, термін дії договорів оренди багатьох земельних ділянок сьогодні вичерпався, а переоформляти договори орендарі не поспішають. Все це призводить до значних прямих втрат для міського бюджету.
19 Jul 2011 by admin

Реформи без тарифу
Івано-Франківська міська рада продовжує реформу ЖКГ. І дарує мешканцям сюрпризи. До них можна віднести користування ліфтом – тепер за це платитимуть і мешканці перших поверхів. Будуть, правда, і послуги, від яких можна відмовитись і цим зменшити тариф.
Але спершу мешканцям пропонують затвердити перелік послуг, які вони хочуть отримувати. А вже потім скажуть, скільки це коштуватиме.
19 Jul 2011 by admin

На Прикарпатті проведуть інвентаризацію довгобудів
На Прикарпатті проведуть інвентаризацію довгобудів. Розпорядженням голови ОДА Михайла Вишиванюка утворено робочу групу з проведення інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва в області. Очолює її заступник голови ОДА Руслан Гусак.
13 Jul 2011 by admin

Цього місяця стартує реалізація першого етапу спільного з ЄС проекту з модернізації газотранспортної системи України
Цього місяця стартує реалізація першого етапу спільного з ЄС проекту з модернізації газотранспортної системи України. Очікується, що в середині липня відбудеться так зване зварювання золотого стику газопроводу "Уренгой - Помари - Ужгород", який проходить територією нашої області, а у Богородчанах функціонує газокомпресорна станція.
11 Jul 2011 by admin

Рада прийняла закон про земельний кадастр
Сьогодні, 7 липня, Верховна Рада Україна 260-ма голосами прийняла закон Про Державний земельний кадастр. Як повідомляє інформаційне управління ВР, законодавчий акт встановлює правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері Державного земельного кадастру.
07 Jul 2011 by admin

Будівництво Івано-Франківського сміттєпереробного заводу проінвестують азербайджанці
Від 30 до 50 мільйонів євро. Таку суму становлять потенційні інвестиції, які готова вкласти одна з бакинських (Азербайджан) фірм у будівництво поблизу Івано-Франківська сміттєпереробного заводу. Про це заступник Івано-Франківського міського голови Микола Саєвич повідомив сьогодні під час засідання сесії Івано-Франківської міської ради, де слухалось питання щодо передачі азербайджанцям в суборенду 2,5 гектарів території Полігону твердих побутових відходів біля села Рибне Тисменицького району.
07 Jul 2011 by admin

В місті Івано-Франківську стартують нові проекти
З травня 2011 року в м. Івано-Франківськ розпочав діяльність проект «Участь громади у місцевому самоврядуванні через створення об`єднання співвласників багатоквартирного будинку та соціальне партнерство», який став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та Програми малих грантів 2011 Представництва Світового банку в Україні.
06 Jul 2011 by admin

Влада підключає мешканців до ремонту будинків
Івано-Франківський міськвиконком прийняв положення про дольову участь власників квартир у капітальному ремонті будинків.
05 Jul 2011 by admin

Експерти Європейської Економічної Комісії ООН оглянуть житловий сектор України
В липні 2011 року в Україні планується проведення національного огляду житлового сектору експертами місії Європейської Економічної Комісії ООН.

З цією метою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було створено національну групу експертів. До її складу включено представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, відповідальних за житлово-комунальне господарство, житлове будівництво та землевпорядкування.
05 Jul 2011 by admin

Мінрегіон України встановив форму подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов
Персональні дані, відомості про членів сім’ї, дані про місце проживання та житлове приміщення, а також заява про взяття на квартирний облік – передбачена законодавством інформація, необхідна для включення особи до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
05 Jul 2011 by admin

В Україні планують ввести єдині тарифи на послуги житлово-комунального господарства
До початку нового опалювального сезону уряд України планує ввести єдині тарифи на послуги житлово-комунального господарства. За словами першого віце-прем’єр-міністра Андрія Клюєва, уже розроблено методику їх визначення. «Зараз ми підготували єдиний алгоритм, і за ним усі органи місцевого самоврядування та незалежний регулятор розраховуватимуть тарифи". Згідно з цією методикою, тарифи по країні в цілому будуть єдиними. А якщо з об’єктивних причин в якихось регіонах собівартість тарифу перевищуватиме встановлений рівень, різницю компенсуватимуть. Насамперед це стосується тарифу на воду.

За попередніми даними, розмір компенсації може складати 800-900 мільйонів гривень.
05 Jul 2011 by admin

В Україні створять містобудівний кадастр
Щоб удосконалити державну політику у сфері містобудування, в Україні буде створено містобудівний кадастр – державну систему зберігання і використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови, інформаційних ресурсів державних будівельних норм, стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві. Постанову «Про містобудівний кадастр» схвалено на сьогоднішньому засіданні Уряду. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов.
05 Jul 2011 by admin
Мій блокнот (0)

Допомога

Разділи порталу


Особливі компанії
   ЗАХІД КОЛІР - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  Інтернет магазин фарб, лаків, розчинників, морілок та безліч іншого для ремонту

Доступні ціни


   Меблі Вашого стилю - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  " Меблі Вашого Стилю "
Виготовлення офісних і домашніх меблів.
Виробництво корпусних


   Дерев'яний світ - Україна, Івано-Франківська, Угринів .

  Найширший вибір в регіоні художнього та штучного паркету, ламінату, паркетної дошки, фанери, п

   ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® - Україна, Львівська, Львів.

  Основним напрямком діяльності Товариства є організація і проведення виставок та презентацій. Крім пр


Популярні фірми
Дерев'яний світ - Україна, Івано-Франківська, Угринів .

  Найширший вибір в регіоні художнього та штучного паркету, ламінату, паркетної дошки, фанери, п

  (16661 Переглядів з 08-30-2011)

Копання криниць - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  Копання криниць, септиків, буріння під сваї, доставка бетонних кілець.

  (10818 Переглядів з 07-25-2011)

ЛММ Сервіс - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  Будуємо і реалізовуємо:
- багатоповерхові будинки з приміщеннями громадського призначення
-


  (8147 Переглядів з 07-05-2011)

ПП "ВАМБУД" - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  «Вамбуд» – будівельна компанія, яка працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року.

  (8082 Переглядів з 08-18-2011)

Станіслав Буд - Україна, Івано-Франківська, Івано-Франківськ.

  Здійснюємо будівництво дерев’яних будинків з профільованого брусу під ключ; налагоджене власне вироб

  (8056 Переглядів з 07-08-2011)


 

Будівельний портал нашого регіона © 2011 | Вхід для клієнтів | Реєстрація